"Nowinki dla lekarzy ze świata stomatologii i technologii z nią związanej"

Nazywam się Ewa i na swoim blogu prezentuję najnowsze trendy z dziedziny stomatologii oraz implantologii.

Każdy z nas zwłaszcza w okresie wakacji marzy o idealnej i pięknej figurze.

Niestety nie jest łatwo osiągnąć ten cel, kiedy dookoła nas istnieje tyle wspaniałych możliwości kulinarnych, a do tego prowadzimy siedzący tryb życia. Jeśli naprawdę chcemy zrzucić zbędne kilogramy należy zgłosić się do specjalistów. Łatwo jest znaleźć dobry gabinet dietetyka Sport Beauty w Poznaniu.
Fachowców posiadających wyższe studia i udzielających profesjonalne rady nie brakuje. Podczas takiej wizyty dietetyk przeprowadzi z nami wywiad. Musi dowiedzieć się do jakiej kuchni jesteśmy przyzwyczajeni, co jest powodem naszych problemów ze schudnięciem oraz jaki tryb życia prowadzimy. Warto również opowiedzieć o swoich chorobach oraz nietolerancjach pokarmowych, gdyż to ma ogromny wpływ na zaproponowaną dla nas dietę. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu będzie w stanie rozpisać nam odpowiednią dietę. W zależności od dietetyka, jadłospis dostajemy na kilka najbliższych dni. 
Następnie musimy wrócić do poradni po kolejny, specjalnie przyszykowany dla nas jadłospis. Nie jest to proces wyłudzania od nas pieniędzy, a sprytne kontrolowanie naszych efektów w diecie. W ten sposób dietetyk będzie mógł obserwować jakie czynimy postępy i czy rzeczywiście sumiennie stosujemy się do jego zaleceń. Poza samą dietą warto też rozważyć wprowadzenie odrobiny sportu do naszego życia. Nie mówię tutaj o tym, że nagle mamy wstać z kanapy i brać udział w maratonach, ale drobny niewymagający ogromnego wysiłku sport jak na przykład tenis stołowy może okazać się idealnym dla nas rozwiązaniem.

Galeria zdjęć:

gabinet dietetyka w Poznaniu

tenis stołowy